Mitel reparaties

Mitel reparaties

Bij Comtek testen en repareren we een uitgebreid assortiment huidige en end-of-life Mitel-producten. Wij zijn een van Europa's snelstgroeiende telecom-reparatiebedrijven. Met meer dan 25 jaar ervaring met succesvolle reparaties zorgen we voor een uitstekende klanttevredenheid.

We hebben volledig uitgeruste laboratoria met moderne diagnostische apparatuur, samen met enkele van de meest ervaren ingenieurs die er trots op zijn om de Mitel-producten te repareren. Met hun expertise en kennis zijn onze ingenieurs snel en efficiënt in het garanderen dat uw producten volgens de hoogste normen worden gerepareerd.

We bieden een snelle en kosteneffectieve service die wordt geïmplementeerd door onze logistieke afdeling die een snelle doorlooptijd voor alle producten afdwingt.

Onze extern geverifieerde ISO9001-certificering toont ons streven naar uitmuntendheid in het leveren van de hoogste klantenservice en productreparaties.

Voorbeelden van Mitel-producten die we herstellen:

3300 CX-controller 3300 CXi Controller
5212 IP-telefoon 5302 IP-telefoon
5224 IP-telefoon 5304 IP-telefoon
5312 IP-telefoon 5320 IP-telefoon
5320E IP-telefoon 5324 IP-telefoon
5330 IP-telefoon 5330E IP-telefoon
5340 IP-telefoon 5360 IP-telefoon
Draadloze telefoon i640 3300 MXe-server